Zyrtarizohet ribashkimi Bora Zemanit me Donald Veshajn

Çifti i njohur i show bizit shqiptar Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë duke shijuar lidhjen e tyre në Prishtinë. Çifti po shijonte darkën, teksa bisedonin e përqafoheshin të qetë dhe të pa shqetësuar nga askush.

Ata kanë qëndruar në hotelin Garden në Prishtinë. Psoriaza zgjidhet për 3 ditë me një trajtim të thjeshtë në shtëpi

Ja si shpëtova nga psoriaza. Provoni këtë metodë të thjeshtë! Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj tashmë nuk e kanë problem ta pranojnë se janë rikthyer me njëri-tjetrin.

Gjithashtu shumë shpejt do të fillojë edhe transmetimi i spektaklit “Dancing With the Stars”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *