Policia në Tearcë privon nga liria 28 vjeçarin të cilit i është gjetur kokainë

Mbrëmë (23-shtator), gjysmë ore pas mesnate, në Tearcë të Tetovës, pjestarët e policisë e SPB Tetovë kanë privuar nga liria 28-vjeçarin A.N. nga Odri i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer është gjetur kokainë.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *