Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdoj pa Blerim Bexhetin, Izet Mexhitin dhe Musa Xhaferin

Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdoj pa Blerim Bexhetin, Izet Mexhitin dhe Musa Xhaferin

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka folur sot në lidhje me letrën e inicuar nga i ashtuquajturi “Grup i zjarrit” që kërkonin reforma në parti.

Ahemti tha se BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme me bazë të fortë, që mund të funksionoj edhe pa individ, përcjell KlanM.

“Me siguri që BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të funksionojë pa Ali Ahmetin pa Blerim Bexhetin, pa Musa Xhaferin, pa Izet Mexhitin ky është investim kombëtarë që ka bazë të fortë dhe përkrahje të fortë”, deklaroi kreu i BDI-së, Ali Ahmeti. /KlanMacedonia.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *