Zhelinë: Vetura në Vardar, ende asnjë gjurmë nga shoferi

Sot paradite një veturë me targa të Kumanovës ka rënë në lumin Vardar në Zhelinë, raporton Tetova1.

Deri më tani nuk është gjetur shoferi i veturës për të cilin dyshohet se është në ujrat e lumit dhe kërkohet nga ana e ekipeve të shpëtimitd dhe policisë.

Nga ora 16:45, përveç ekipit të specializuar të MPB-së, 6 pjesëtarë të Zjarrfikësve Tetovë dhe 6 punonjës të Komunës së Zhelinës, në kërkim është përfshirë edhe ekipi special i zhytësve nga DSZ Veles. /Tetova1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *