Baruti e bënë për “pesë pare” Musa Xhaferin: E keqja e gjitha proceseve të montuara

Xhemë Llamallari Baruti e bënë për “pesë pare” ish zv kryeministrin Musa Xhaferi, pas lajmit të publikuar që Musa Xhaferi rikthehet në BDI.

Më poshtë mund ta lexoni reagimin e plotë:

…Kriminel, vazal dhe servil i Mihajllkovit, Gruevskit, Vmro’së dhe i DBK’së, e keqja e gjitha proceseve të montuara politike (Monstra, Alfa, Sopot, Çakalli, Lagja Trimave, Burgime të përjetshme për Shqiptarët, terror mbi Shqiptarët, nënqmim të Shqiptarëve), gabel, Udbash, Mut, fytyra më urryer tek Shqiptarët, e çka JO, gjitha këto e kan vulën e këti DHOMPIRIT.

…Nëse vërrtetë vishet me pushtet ky sharrllatan dhe tradhtarë Kombëtar, publikishtë do e luftojë, qoftë edhe me forcë..

…Ahhh more P…A , qajshi si rrëspija qe lëvizja Besa po ua merr formatin, ndihmonani të ri’kthehemi, se nuk do përsëriten gabimet e së kaluarës…

….Vdisniiiii gratë n’gojë ua qi****fshaa ore Llaskuca….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *