Kush është i dashuri i ri i Dua Lipës?

0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, duket se po shijon romancë të re.

Pas një turi të gjatë, ajo ka ndarë disa ditë për t’u relaksuar.

Këtë e ka bërë me të dashurin e saj të ri, komedianin Trevor Noah.

Dua dhe 38 vjeçari janë parë së bashku në East Village në New York, duke u përqafuar, duke u puthur dhe darkuar bashkë.

Por, as njëri e as tjetri nuk i kanë bërë akoma publike shkendijat mes tyre.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *