Don Destani ‘ziejnë’ diçka me Stresin

Reperi Stresi para pak dite bëri një postim ku tregoi që do të shkëputet nga koncertet, por duket se jo dhe nga skena muzikore.

Mbrëmë reperi ka xhiruar videoklipin e tij më të ri në Kosovë, e që shihet krahas këngëtarit të ri tetovar, Don Destani.

Këtë herë artisti vjen në një bashkëpunim me një emër të ri në industrinë e muzikës e fjala është për Don Destanin. Disa nga xhirimet kanë përfunduar mbrëmë, teksa kanë mbetur edhe pak skena të tjera për të përfunduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *