Barcelona do të luaj me një hut në fanelë ndaj Real Madridit, ja arsyeja

Logoja e Spotify zë pjesën e përparme të fanellës së FC Barcelona këtë sezon. Por, për herë të parë, Barça do të mbajë logon e një artisti në vend të asaj të sponsorit.

I zgjedhuri është këngëtari kanadez Drake dhe bufi i tij karakteristik.

Kjo do të jetë si shpërblim për reperin pasi që Drake bëhet i pari që ka marrë 50,000 milionë shikime të këngëve të tij në platformën Spotify./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *