33 vjeçari nga Gostivari sulmoi fizikisht gruan e tij, ndalohet nga policia

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria një 33 vjeçar nga Gostivari i cili ishte i denoncuar nga bashkëshortja e tij për dhunë fizike.

“Dje (07-nëntor) në ora 17:00, zyrtarët policorë kanë ndaluar 33-vjeçarin R.A. nga Gostivari, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga gruaja e tij 33-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *