Ndërpritet loja Shkupi-Shkëndija, Shfercerat sulmojnë futbollistët e Shkëndijës

Ndërpritet ndeshja mes Shkupit dhe Shkëndijës së Tetovës.

Pas golit të shënuar nga Shkëndija disa nga tifozët e Shkupit u futën në fushë dhe filluan ti sulmojnë futbollistët e Shkëndijës…

Për të qetësuar situatën ndërhynë edhe forcat speciale…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *