Ia demoloi zyrën drejtorit dhe në fund ia vuri flakën (video)

0

Zyra e drejtorit të Shtëpisë Studentore “Pellagonia” sot u gjet e demoluar dhe djegur tërësisht.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në orët e paradites së sotme, ndërsa autor i ngjarjes, sipas burimeve, ka qënë një ish i punësuar i këtij institucioni.

“Një person i revoltuar pasi nuk iu vazhdua kontrata, rreth orës 10:30 ka hyrë në zyrën e drejtorit të Shtëpisë studentore “Pellagonia” fillimisht e ka demoluar me sëpatë e më pas ia ka vënë flakën”, thonë burime të Klan Macedonia.

Situatën reale në vendngjarje mund ta shikoni në videon e siguruar nga Klan Macedonia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *