Zejdi paralajmëron “ditë të zeza” për Alternativën

0

Skënder Rexhepi, deputet i pavarur ka folur në emisionin Klan Debat rreth të ardhme së ish subjetit të tij politik.

Sipas tij, këtë parti nuk e presin ditë të mira në zgjedhjet e ardhshme, pasi e njëjta nga pozita që është mund t’i nënshtrohet dy partive tjera, Besa dhe Aleanca për Shqiptarët.

“Altenrativën nuk e presin ditë të mira. Dështoi në zgjedhjet lokale. Kjo duhej të ishte një alarm i madh. Ata mund t’i nënshktrohen ASH-së ose Besës ose do t’i bashkohen ndonjë subjekti. Vetvetiu Alternativa nuk ka perspektivë”, ka vlerësoi Skënder Rexhepi./KlanMacedonia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *