Saliu: Taravari duhej të takohej me Kasamin në një front opozitarë para se të takohet me Kovaçevskin

Takimin e sotëm të kreut të ASH-së, Arben Taravarit dhe kryeministrin Kovaçevski e ka komentuar gazetari Urim Saliu i cili në facebook ka shkruar:

Taravari duhej të takohej me Bilall Kasamin në një front opozitarë përpara se të takohet me Kovaçevskin.

Ja përse BDI po qeverisë kaq gjatë dhe do vazhdojë marshimin politik.

I hasmëroni njerëzit kundër BDI-së dhe pastaj shkoni dhe qeverisni me të . /tetova1/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *