Po realizonte një sfidë në Tik Tok, 17-vjeçarja nga Shkupi pëson djegie në trup

0

Dje në ora 13:41 në MPB Shkup është raportuar se në stacionin hekurudhor Maxhari, mbi një vagon, ka ardhur në ndesh me rrymën elektrike, ku është lënduar një vajzë e moshës 17 vjeçare.

Në vendngjarje kanë dalë efektivët e policisë, Shërbimi i Urgjencës Mjekësore dhe E mitura është dërguar në Qendrën Emergjente për ndihmë mjekësore.

Nga aty kanë thënë se vajza është në gjendje stabile, por me shkallë dhe përqindje të lartë të djegies në trup.

 

Ngjarja ka ndodhur teksa ajo po regjistronte një video Tik-Tok, u tha vajza autoriteteve hetimore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *