Blerim Bexheti: Nuk është momenti që ASH të futet në Qeveri (video)

0

Kryetari i komunës së Sarajit , Blerim Bexheti , i ftuar sonte në emisionin Click Plus në TV21 ,

i pyetur nëse Aleanca për Shqiptarët duhet të futet në qeveri , ai u përgjigj shkurt duke thënë se nuk është momenti që Aleanca për Shqiptarët të futet në Qeveri .

“Është e panevojshme dhe e pandershme në aspekt politik!”-ka deklaruar Bexheti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *