Deschamps: Benzema në finale? Nuk mund të përgjigjem për këtë

0

Benzema nuk mundi të përjetonte shumë nga kjo Kupë Bote, pasi ai pësoi një dëmtim dhe u largua drej Spanjës për t’u rikuperuar dhe për t’u stërvitur me klubin e tij.

Pak ditë më parë, tekniku i Francës Deschamps, është pyetur nga gazetarët nëse Benzema do të futej në fushën e lojës në finalen e madhe kundër Argjentinës.

Pas ndeshjes së djeshme, në fitoren ndaj Marokut me rezultatin 2-0, Deschamps është pyetur përsëri në lidhje me këtë çështje./abcnews.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *