Sot bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës

Sot pas namazit të Xhumasë do të bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të Behar Sulejmanit.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi”
Zoti të shperbleft me xhehnet Behar

Varrimi bëhet, pas namazit të xhumas.”, njoftojnë të afërmit e 16 vjeçarit nga fshati Novo Sellë. /tetova1/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *