Nora Istrefi sonte në Gostivar (27.12.2022)

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Nora Istrefi do të perfomoj sonte ( e martë) në Gostivar në klubin e sapohapur EL DORADO i cili gjendet përball ndërtesës së komunës.

Mbrëmja hapet në ora 21:00 ndërsa rezervimet mund ti bëni në numrat e telefonit:
071 666 001 dhe
071 666 007.

Bileta kushton vetëm 400 denar.

Suprizat në EL DORADO nuk kanë fund këtu netët tjera edhe plot artist tjerë emra eminent në trojet shqiptare.

Më 29.12.2022 do të performojnë MC KRESHA dhe Lyrical SON, ndërsa natën e ndrimit të motmoteve bashkë me ju do të jenë Rina Balaj dhe DA LEE&BAND.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *