Krah për krah me Azet, a po rrikthehet në skenë këngëtari tetovar S4MM?!

Në rrjetin social Instagram mbrëmë ka qarkulluar një foto ku këngëtari me famë botërore Azet është parë përkrahë tetovarit Samir i njohur ndryshe si S4MM.

Reperi tetovar i humbur për gatj një vit siç duket ka vendosur të kthehet në skenë edhe atë fuqishëm duke pozuar së bashku me reperët ndërkombëtarë.

Siç mëson portali ynë, reperi do të sjellë në skenë një muzikë që pritet të jetë hit duke marrë parasyshse ky i fundit ka bashkëpunime të shumta me reperë të vendit dhe ndërkombëtarë.

 

Viti 2023 është i rezervuar siç duket për reperin tetovar që siç duket ka lënë pas ndodhit e fundit për tu rikthyer në treg fuqishëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *