Viti i ri nisi keq për 55 vjeçaren nga Shkupi

Ka nisur keq ky vit për një zonjë 55 vjeçare nga Shkupi. Dy persona, që po e kërkonin djalin e saj, e kanë su lmuar fizikisht atë.
Nga MPB thonë se po merren masa për zbardhjen e rastit.

“Me datë 01.01.2023 rreth orës 10:00 në RV Shkup, një grua e moshës 55 vjeçare ka raportuar se është su lmuar fizikisht në shtëpinë e saj në Draçevë nga dy persona

të cilët ishin në kërkim të djalit të saj, duke e kërcënuar dhe dëmtuar një pjesë të inventarit”, thonë nga MPB./KlanMacedonia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *