Me siguri e mbani mend vajzën që i këndonte dashurisë, tetovares që dikur ndizte skenat e festivaleve si në Shkup, Prishtinë dhe Tiranë.

Emira Ademi po rikthehet fuqishëm në muzikë dhe këto ditë pritet që të lançojë këngën e re të cilën e ka punuar tek producenti i njohur Nurteel.
E ka titulluar “Baby”, një këngë dashurie edhe kjo si hitet e dikurshme “Ti je mbret”, “Mallkim për ty”, “Luaj, luaj”, “Temperament” etj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *