Gjendet pa shenja jete një person në vikend-shtëpi në Mavrovë

Dje në Njësinë e Policisë së Mavrovës është raportuar se në një vikend- shtëpi në lagjen Hanet e Mavrovës, komuna Mavrovë dhe Rostushë

është gjetur pa shenja jete S.N.(86) nga Leunova, me vendbanim në Shkup.

Ekipi i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *