74 vjeçari nga Gostivari vd es në një objekt hotelierik, ja çka thotë policia!

Gjatë ditës së djeshme një 74-vjeçar është gjendur i vd ekur në një objekt hoteliere në Gostivar.

Nga Sektori për Punë të Brendshme njoftojnë se mjekët kanë konstatuar vd ekje pa shenja dh une.

“Dje (09-janar) në ora 11:20 në SPB-Tetovë është raportuar se në një objekt hotelierik në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar, ka ndërruar jetë 74-vjeçari N.T.. Mjeku nga ndihma e shpejtë ka konstatuar vdekjen pa shenja dhu ne.

Është kryer këqyrja dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i N.T. është dorëzuar për autopsi”, thonë nga SPB-Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *