Nga nesër Ali Ahmeti në terren, publikohet agjenda e plotë për takimet në Gostivar

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpartiakët do të nis nga nesër takimet me strukturat lokale partiake në degët e BDI-së dhe me qytetarët nëpër komuna të ndryshme.

Takimi i parë do të mbahet në Çegran të Gostivarit, me fillim në ora 19:00 në restoranin City, për të vijuar pothuajse gjithë javën me takime nëpër lokacione të ndryshme në Gostivar.

Kjo është agjenda e plotë e takimeve të kryetarit Ahmeti me qytetarët e Gostivarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *