Humbi lojën kundër arabit, Tik Tokeri Aleks Vishaj djeg veturën e mbi 100 mijë eurove (video)

Tik Tokeri i famshëm Aleks Vishaj kishte premtuar publikisht se do të digjte veturën e tij Mercedes GLE, në rast se do të humbiste lojën kundër një tik tokeri arab.

Mbrëmë ai humbi garën dhe pamjet e djegies së veturës së vlefshme prej mbi 100 mijë eurosh janë bërë virale nëpër rrjete sociale.

Pamje nga loja mes Aleks Vishajt dhe arabit:.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *