Dy burra 50 vjeçarë nga Tetova i vodhën kuletën 38 vjeçares!

Të enjten rreth orës 12:45 minuta në rrugën e Strugës në Tetovë, punonjësit policorë të SPB-Tetovë,

kanë arr estuar personat K.Z.(56) dhe I.Z.(53) nga Tetova të cilët dyshohen se janë përfshirë në vjedhje,

rreth orës 12.15 në rrugën “Iliria” në Tetovë ku i kanë vjedhur portofolin 38-vjeçares Sh.E. nga Vranjovca e Gostivarit.

Ata janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *