received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
shtepia-zjarr
Zjarri kaplon shtëpinë e gazetarit kosovar – “Dikush ia vuni flaken me m’frikesu”
nxenesit-skripta
Kaloi një vit, nxënësit ende pa libra!
punetore-e-ndertimtaris
Punëtorët në Maqedoni të pakënaqur me rritjen e pagës minimale
lugina-e1651848938801-780x439-1-780x439-1
Përfaqësuesit politikë shqiptar të Luginës me deklaratë të përbashkët, kërkojnë të drejta të barabarta siç parashihen për serbët në planin evropian
Soros-Grubi-Futboll
Edhe djali i Soros shënon gola në zyrën e Artan Grubit
Policia-Maqedoni
Tentoi të shkelte bashkëfshatarët, në pranga 34 vjeçari nga një fshat i Tetovës
Kovacevski-Grubi-Ahmeti-1024x645-1
Kovaçevski: Kryeministër shqiptar në 100 ditët e fundit të Qeverisë do ketë rol teknik
zgjedhje
Zgjedhjet janë afruar sepse takimet me qytetarët janë shtuar, a ju besojnë qytetarët më politikanëve?
mickoski-kryeministri-shqiptar
Ja çfarë thotë Mickoski kur pyetet për kryeministrin e parë shqiptar në Maqedoni
nafta1
Nga sonte në mesnatë ulet çmimi i dizelit dhe benzinës

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA