Mos dilni përpara…Uragani nuk ndalet-ja çka thotë Mexhiti

0

Duke komentuar deklaratat e Artan Grubit dhe Ali Ahmetit në tubimin e Çairit, Izet Mexhiti shprehet i habitur,

duke theksuar se kreu i BDI-së kështu deklaratash nuk ka bërë as ndaj kundërshtarëve më të mëdhenj.

Mendoj që nuk i shërben për të mirë kjo, as Ahmetit as BDI-së”, tha mes tjerash Mexhiti./Klan/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *