IMG-20231010-WA0024
Kompania anonime nga Qipro ka një ofertë për marrjen e plotë të "Euronickel Industri"
Soros-Grubi-Futboll
Edhe djali i Soros shënon gola në zyrën e Artan Grubit
Policia-Maqedoni
Tentoi të shkelte bashkëfshatarët, në pranga 34 vjeçari nga një fshat i Tetovës
Kovacevski-Grubi-Ahmeti-1024x645-1
Kovaçevski: Kryeministër shqiptar në 100 ditët e fundit të Qeverisë do ketë rol teknik
zgjedhje
Zgjedhjet janë afruar sepse takimet me qytetarët janë shtuar, a ju besojnë qytetarët më politikanëve?
mickoski-kryeministri-shqiptar
Ja çfarë thotë Mickoski kur pyetet për kryeministrin e parë shqiptar në Maqedoni
nafta1
Nga sonte në mesnatë ulet çmimi i dizelit dhe benzinës
Kodra-e-Diellit
Lopatat nuk duken gjëkund! Kodra e Diellit pret investitorin
pika-pagesore
Do të reduktohet numri i punonjësve në pikat e pagesave?
Kine-marrtes-robot
Në Kinë po zgjedhin robotët për partner, madje dhe po martohen
Likov-Gunga
Komuna e Likovës thyen rekord, në çdo 300 metra “gunga” në rrugë

Trend

IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA