received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Sasho-Mijalkov-1
Pasuria 15 milionëshe e Mijallkovit pret vendimin për shitje
Pellumb-Vela-Spitali
Pëllumb Vela e fillon angazhimin si Drejtor i Spitalit Klinik të Tetovës
spb-tetove-policia
Ndalohet 37 vjeçari nga Xhepçishti, ja arsyeja
Policia-Maqedoni
Shtetasi i Shqipërisë përleshet me një person nga Reçica e Madhe
aksident-vetura
Në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të Stajkovcës, sërish rrokulliset një veturë (video)
fadil-zendeli
Zendeli për mungesën e librave: LSDM dhe BDI e hanë turpin me lugë
cigare-elektrike-1
Konsumimi i cigareve elektronike mund të shkaktojë sëmundje të mushkërive
Agii-Bamiresis-iftare
Agimi i Bamirësisë: 500 iftare çdo ditë për nevojtarët dhe studentët në Tetovë!
Sulmi-Kardiak-mjeku
Nikolov: Pas pandemisë Covid19 sulmet në zemër janë rritur tre herë më shumë!
Arben-Taravari
Taravari: Aleanca për Shqiptarët kontribuoji për anëtarësimin e vendit në NATO

Trend

...
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA