FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
fatmirbesimi
Besimi: Nga 1 korriku TVSH-ja për energjinë elektrike do të rritet nga 10 në 18%
Shipkovica
Rrahje mes fqinjëve, 79-vjeçarja nga Shipkovica e Tetovës përfundon në spital pasi shtyhet gjatë rrëmujës
Departamenti-USA
Vendimi i Qeverisë së Kosovës për organizatat terroriste, reagon DASH
Vladimir-Ura Oko
Shkup, arrestohet ish-kryetari i Komunës Qendër, njëherazi pronari i Tinexit
Sergei Surovikin-Putin
Kush është gjenerali rus Surovikin, i zhdukur që nga rebelimi?
Aksidente
Rrugët më ‘vdekjeprurëse’ në BE
received_279865154451947
Njerëz me ndikim në shoqërinë shqiptare ia mësyejnë Haxhit
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Edi-Rama
Rama: Kosova dhe Serbia të arrijnë marrëveshje, në të kundërtën të ballafaqohen me pasoja

Trend

...
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA