IMG-20231010-WA0024
Kompania anonime nga Qipro ka një ofertë për marrjen e plotë të "Euronickel Industri"
spb-tetove-policia
Dy gostivaras kapen me drogë në Tetovë
Kosov-turqi
Kosova e Turqia arrijnë dy marrëveshje ushtarake
Vucic
Vuçiq: Unë e di që kokaina u gjet në Shtëpinë e Bardhë, e jo në zyre të Vulinit
Tirana-1024x683
Shqipëria, e pesta në Europë për rënien më të lartë të popullsisë që nga vitet 1990
gostivar
Një e mitur nga Gostivari sulmohet nga ish i dashuri
spb-tetove-policia
Tetovë, 35 vjeçarja denoncoi bashkëshortin për dhunë fizike
Arkiva_Zjarri
Digjet arkiva e Gjykatës Themelore në Kumanovë
biznesmeni gjerman
U zhduk në 4 korrik, biznesmeni gjerman gjendet i copëtuar në një frigorifer
nafta-benzina
Nga sonte në mesnat dizeli me çmim të ri
sulmi-veri-zvecan
I amputohet këmba ushtarit të KFOR-it që u plagos në veri të Kosovës

Trend

IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA