IMG-20231010-WA0024
Kompania anonime nga Qipro ka një ofertë për marrjen e plotë të "Euronickel Industri"
ali-ahmeti-750x430-1-1
“Kod” zbulon rrjetin e bizneseve të cilat lidhen me Ali Ahmetin
Bexheti-OSBE-UEJL
UEJL rrëfim i suksesshëm në konferencën e OSBE-së në Vjenë
Former U.S. President Bill Clinton to visit Albania
Porosinë e Klintonit që u adresohej serbëve për mospjesëmarrje në zgjedhje, në media u përçua si faj i Kosovës!
Franga
20 vjeçari shqiptar mashtron dy homoseksualë në Zvicër, ua vodhi 1.2 milion
Vucic
VIDEO Skandal/ Vuçiq si e porosit gazetaren t’ia bëj pyetjen për Maqedoninë
Policia-Maqedoni
Dy persona në Tenovë sulmojnë fizikisht bashkëfshatarin
Arben Taravari
Taravari: Ballkani i Hapur, Kronikë e një vdekjeje të paralajmëruar
Baruti-Izet Mexhiti
Komandat Baruti: “Izet Mexhiti është kancer për tenderashat, sharllatanat, servilët”
Ali Ahmeti
Ahmeti: Kam kërkuar që para 7 vjetësh të hapen hetime për të gjithë zyrtarët, duke filluar nga unë
Mjeku-Tetovar
Mjeku nga Tetova denoncohet se jep raportet mjekësore në gjuhën shqipe

Trend

IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
IMG-20231207-WA0007
LEN: 8 Maji është caktuar për zgjedhje nga partitë e pushtetit dhe VMRO që të pengohet votimi i diasporës
Lule
Lëvizja BESA: Rasti i “Vanjës” pohon se qytetarët janë totalisht të pasigurt nga shteti!
foto-800x533
Lëvizja BESA:  Samiti i Ministrave të OSBE-së po mbahet nën kulmin e objektit të përfshirë në krim
download
EDITORIAL: Lotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar. Pse po ngritet kaq pluhër?
Kasami-stadioni
Bilall Kasami: Stadiumi i Tetovës me standarde të UEFA-s! Ne i mbajmë premtimet!
hoxha-kryqi
Hoxha nga Tetova me porosi: Hiqeni sa me shpejt Kryqin prej 15 metrave në Kodrën e Diellit, se ndryshe…!

DIASPORA