Azizi provokon Talat Xhaferin: Në Tetovë s'ka z...

Azizi provokon Talat Xhaferin: Në Tetovë s’ka zjarr, sepse barutin ua ka lagur Lëvizja BESA!

Autori

Autori

Portali Tetova

January 25, 2023, 10:01

Adnan Azizi nga Lëvizja Besa ka komentuar deklaratën e Talat Xhaferit se në Tetovë nuk ka zjarr.

Ja çka shkruan Azizi:

“Është mirë që e paskeni pranuar dhe kuptuar se në Tetovë s’ka zjarr, sepse barutin ua ka lagur Lëvizja BESA!

Në Tetovë BESA ua fiki dritat vitin e kaluar edhe atë dy herë brenda një viti, tani keni durim dhe shifeni sesi do ta shijoni humbjen edhe në nivel Republikan!

Mbajeni mend: Do t’ua “thyejmë lapsin” shumë keq në zgjedhjet e ardhshme sa që do të befasoheni se si do të shuheni e do të lageni nëpër të gjitha vendet nga humbja e thellë.

Kësaj rradhe nuk keni si të shpëtoni, koha ju ka ardhur të pushoni gjatë kohë në opozitë dhe ta shijoni pensionimin politik!”, përfundon shkrimi i Adnan Azizit. /tetova1/

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
Amir-Rrahmani-600x360-1
Rrahmani: Këtë vit kemi më shumë besim
haland
Haaland: I thashë Guardiolas të mos më largoj nga loja
laporta
Laporta mes lotësh pas akuzave për korrupsion ndaj Barçës
IMG-20230928-WA0023
Bekim Sali me fakt shpartallon ministrin Lloga: Deputetët e ASH-së duke qenë në opozitë kanë votuar për ndryshimet në Kodin Penal!
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion

DIASPORA