Detaje nga ngjarja e rëndë në Shkup: Vrasja e dyfishtë ka ndodhur me shufër metalike

Autori

Autori

Portali Tetova

May 14, 2024, 03:05

Marrëdhëniet jo të mira familjare janë arsyeja pse personi L.K. në mënyrë mizore sot pasdite ka vrarë njërin vëlla ka vrarë nusen e vëllait tjetër në Stajkovcëtë Shkupit. Dëshmitarët okularë thonë se vrasjes i ka paraprirë një debat i ashpër që ka zgjatur për disa ditë.

Sipas informacioneve, vrasja është kryer me shufër metalike, i cili ka qenë fatal për jetën e të dy personave. Gruaja ka ndërruar jetë në vend , ndërsa për burrin pati një tentativë të pasuksesshme për reanimim nga Ndihma Emergjente.

Jozyrtarisht, personi që ka kryer vrasjen vuan nga shëndeti mendor dhe për një kohë të gjatë është trajtuar në një institucion shëndetësor. Ai është shtruar në spitalin e qytetit të Shkupit me lëndime të rënda fizike.

Mos e humb

IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit

Më shumë nga kategoria

IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
azizi
Azizi i Besës: Tani që ju është harxhuar karburanti, flasin për të kuqen
vlen-
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
Bereqeti-Vetura
30 vite kontriboi për kompaninë, pronari i kompanisë "Bereqeti" i ndan veturë dhuratë për ditëlindje
IMG_8972
Albin Kurti takoi liderët e koalicionit VLEN: Është hera e parë që opozita shqiptare arrin mbi 100.000 vota
IMG_8965
Qytetarët ankohen për shtrenjtimet, paga mesatare nuk i mbulon shpenzimet
IMG_8964
Ali Ahmeti: Ne nuk duhet të hapim front me Greqinë dhe Bullgarinë, as front mes shqiptarëve dhe maqedonasve

DIASPORA