Lajme

Po çfarë dinjiteti festoni ju që po i përbuzni shqiptarët çdo ditë e më shumë?!

Autori

Autori

Tetovarja

April 29, 2023, 01:04

Arianit Xhaferi

Po çfarë dinjiteti festoni ju që po i përbuzni shqiptarët çdo ditë e më shumë?! I varfëroni, i bëni të largohen nga votrat e tyre (si Millosheviqi e si Rankoviqi). I burgosni dhe s’ju jepni drejtësi. I vrisni natën e i qani ditën.

Çfarë dinjiteti tregoni në Sellcë, kur të gjithë ata e dinë se ju jeni gënjeshtarë të pashoq, mashtrues, hajna të korruptuar, vrasës, mafiozë, zhvatës…

Ku është dinjiteti për viktimat e spitalit modular të Tetovës?

Ku është dinjiteti për viktimat e Durmo Tours, Besa Trans?

Ku është dinjiteti për studentët e mjekësisë të cilët vazhdojnë t’i paguajnë rryshfete çiftit të njohur dhe shumë hajnave të tjerë?

Ku është dinjiteti për kandidat për shoferë që vazhdojnë të japin para për të marrë lejen e vozitjes?

Ku është dinjiteti për të sëmurët e Kërçovës që s’po ja ndërtoni spitalin tash 20 vite?!

Ju dhe dinjiteti jeni si mesnata me mesditën! Nuk takoheni kurrë…

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

ewrfgererg
Kylian Mbappe zyrtarisht lojtar i Real Madrid, pozon me fanellën e ‘los blancos’
IMG_2342
Një muaj spektakël, sonte përfundon Euro 2024, Spanja përballë Anglisë në finalen e madhe
yamal 304
Historia prekëse! Çfarë fshihet pas festimit të Yamal me numrin “304”
Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre

Më shumë nga kategoria

Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
Screenshot-2024-07-24T133135.557
“Hero duhet t’i themi”- Luiz Ejlli shpreh ngushëllime për vdekjen e Faton Hajrizit
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës

DIASPORA