Tragjedi dhe mrekulli në Siri, nëna nën rrënoja...

Tragjedi dhe mrekulli në Siri, nëna nën rrënoja sjell foshnjën në jetë, vetë vdes , por i sapolinduri shpëton

Autori

Autori

Portali Tetova

February 7, 2023, 08:02

Një tragjedi dhe një mrekulli në të njëjtën kohë ka ndodhur në Alepo të Sirisë. Një grua ka arritur të sjellë në jetë foshnjën e saj nën rrënojat e shkaktuara nga tërmeti.

Për fat të keq ajo nuk arriti të mbijetojë, ndërsa foshnja e saj po. Nga pamjet e publikuara në rrjet shihet teksa një burrë ka arritur të nxjerrë foshnjën e sapo ardhur në jetë nga rrënojat.

Ai e ka dërguar menjëherë për të marrë ndihmën mjekësore të nevojshme, ndërkohë nuk dihen më tepër detaje.

 

Mos e humb

Mirlind Daku
Mirlind Daku dhe tatuazhi kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana
Gerti-Leo
Gerti dhe Leo dy lojtarët e Akademisë së Shkëndijës që lanë gjurmë në Danimarkë në Turneun e futbollit “Dana Cup”
STADIUMI-TETOVE
Në shtator fillon riparimi i stadiumit “Ecolog Arena”në Tetovë
safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin

Më shumë nga kategoria

safet Gjici-Izair Emini
Izair Emini e goditi shtyllën, Safet Gjici e la tërë skuadrën e Kukësit pa dark! (video)
Agron Hajredini -medalje
Tetovari Agron Hajredini fitoi medaljen e artë në Lojërat Speciale Olimpike Botërore në Berlin
zvicra-futboll-aeroplan
Kombëtarja e Zvicrës udhëton për ndeshjen me Andorën me gjashtë avionë, kjo është arsyeja
messi-1
Ofertë e “çmendur” e arabëve për Messin
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar
Adnan-Azizi
Azizi: Madhërimi i Selës dedikuar Ali Ahmetit
56502F6A-2DDE-4391-A6DF-6AE467A68872-1024x551.jpeg
Kasami: Fronti opozitar i gatshëm të sfidojë pushtetin
AC2A0035
Fronti opozitar: Grubi po e keqpërdor partneritetin strategjik me SHBA  

DIASPORA