Ziberi: Pa asnjë bazë po tentojnë t’i rrëmbejnë Frontit Europian dy mandate, vetëm për ta zbutur humbjen

Autori

Autori

Portali Tetova

May 13, 2024, 11:05

Arben Ziberi nga Fronti Europian në Daily Click në TV21 tha se përmes ankesave në KSHZ, VLEN-i po përpiqet t’i marrë Frontit Europian 2 deputetë, nga gjithsej 19 që kanë fituar. Ziberi thotë se Fronti është fitues në kampin politik shqiptar.

“Ne si Front Europian e kemi thënë që në fillim se nuk mendojmë për manipulim të zjedhjeve dhe sot kemi ardhur në një pikë ku partitë e opozitës së deritanishme mundohen që të krijojnë një “inzhinjering zgjedhor” duke tentuar pa asnjë bazë t’i rrëmbejnë dy mandate Frontit Europian vetëm e vetëm që ta zbusin humbjen e madhe që pësuan me 8 maj”, theksoi Ziberi.

Mos e humb

IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo

Më shumë nga kategoria

IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
Ali Ahmeti -David Geer
Bashkimi Europian: Ne nuk përzihemi se kush me kë bën koalicion
arian mavriqi
Arian Mavriqi ekspozitë në Tetovë: Duhet rritur kujdesi ndaj shpendëve shtegtarë
Sasho-Mijallkov
Sasho Mijalkov prej sot në liri, drejtori i burgut të Strugës: Ka qenë shembull i mirë për të dënuarit tjerë!
Tetova-Kompanit
Cilat janë kompanitë me fitime më të mëdha gjatë 2023 në rajonin e Tetovës
Arber Zaimi
Zaimi: VLEN me rivalët u mor veçse hapur e haptazi, pa ua cënuar integritetin personal apo familjar
arben-taravari-2
Taravari: Ende nuk kam vendosur nëse do të jem ministër i Shëndetësisë

DIASPORA