40-vjeçarja nga Shkupi humb jetën në aksidentin e djeshëm në rrugën Shkup-Bllacë

Autori

Autori

Portali Tetova

March 21, 2024, 02:03

Një grua nga Shkupi ka humbur jetën në një aksident në rrugën kryesore Shkup – vendkalimin kufitar Bllacë, ndërsa ka të lënduar dhe të mitur të lënduar.

– Me datë 20.03.2024 në ora 21:45, në SPB Shkup është raportuar se në rrugën kryesore Shkup – vendkalimi kufitar Bllacë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të udhëtarëve “Opel” me targa të Shkupit, i drejtuar nga M.L.(40) nga Shkup dhe veturë pasagjerësh një automjet tip “Volkswagen Golf” me targa të Shkupit i drejtuar nga R.V.(52) nga fshati Saraj, Shkup. M.L., nga plagët e marra ka ndërruar jetë në vend, ndërsa mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen e saj, njofton policia.

Është plagosur rëndë drejtuesi R.V. dhe pasagjeri i tij A.I.(25), ndërsa pasagjeri Z.V.(47) dhe dy pasagjerë të mitur, të gjithë nga automjeti “Volkswagen Golf”, kanë pësuar lëndime trupore, të diagnostikuar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”.

Kontroll është kryer nga prokurori publik dhe një ekip inspektues nga SPB Shkup.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
FB_IMG_1714042283823-720x430
Besar Durmishi: Sot festojmë sepse kemi rezultat historik
weewrgerg
Babai i Vanjës me ankesë të re para Gjykatës Supreme, kërkon që t’i hiqet masa e paraburgimit
zgjedhje-696x464
A do të vendosin shqiptarët për presidentin e Maqedonisë së Veriut më 8 maj?
Kazino
Dy persona nga Neproshteni i Tetovës nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një kazino
Arben Taravari
Taravari: Gostivari është Kala që nuk mposhtet!
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!

DIASPORA