cobani-mjeku-modele
“Çobanët po i merr Greqia, mjekët Gjermania, modelet Dubai”
Irfan-Drin Ahmeti
Para se të paketoni kuferin për Gurbet, mendoni Drinin si shembull të suksesit në Maqedoni
Toshkoski_Daciq
Serbia kërkon ekstradimin e ish ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
Taravari: Ka para, lista pozitive e ilaçeve do të promovohet pasi të zgjidhet Bordi Drejtues i Fondit Shëndetësor
Tearcë, kallëzim penal ndaj tre policëve, gjuajtën me armë zjarri gjatë orarit të punës
08-46-07-bebe-noga-960x640-1-750x430
Ndërron jetë një foshnje katërmuajshe në Bogdanci
453003502_792990406155910_3380075285291729837_n-800x600-1
Sllupçani po bëhet me stadium të ri, realizon ëndrrën e shumë gjeneratave
Toshkoski_Daciq
Serbia kërkon ekstradimin e ish ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
hristijanmickoski
Mickoski: Do të miratojmë kod të ri penal, por sipas standardeve evropiane, jo sipas nevojave të dikujt
453003502_792990406155910_3380075285291729837_n-800x600-1
Sllupçani po bëhet me stadium të ri, realizon ëndrrën e shumë gjeneratave
Toshkoski_Daciq
Serbia kërkon ekstradimin e ish ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
hristijanmickoski
Mickoski: Do të miratojmë kod të ri penal, por sipas standardeve evropiane, jo sipas nevojave të dikujt
htsbtfgsrf
A do të kthehet në Kosovë trupi i Faton Hajrizit? Ja çfarë thotë Daçiq
burgu-696x433
Qeveria e Maqedonisë ka ndryshuar të gjithë drejtorët nëpër burgje

Trend 24h

taravari-arbennn-696x438
1
Ministri Taravari realizon edhe një premtim: Deri në fund të vitit do të punësohen 300 specializantë privat
htsbtfgsrf
2
A do të kthehet në Kosovë trupi i Faton Hajrizit? Ja çfarë thotë Daçiq
E8691E0A-B661-40F0-9E46-DDEC22607E20
3
Paraqitet në polici personi i cili goditi për vdekje çiklistin në Tetovë
hristijanmickoski
4
Mickoski: Do të miratojmë kod të ri penal, por sipas standardeve evropiane, jo sipas nevojave të dikujt
Screenshot-26
5
“Drifta” dhe zhurmë e tepërt, policia sanksionoi 7 vetura të mërgimtarëve në Tetovë
Toshkoski_Daciq
6
Serbia kërkon ekstradimin e ish ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
QEVERIA-BRENDA-2024-1392x927
7
Qeveria emëroi disa drejtorë
453003502_792990406155910_3380075285291729837_n-800x600-1
8
Sllupçani po bëhet me stadium të ri, realizon ëndrrën e shumë gjeneratave
izetmexhitilajm-696x473
9
Mexhiti: Kalojmë në veprim kundër kumarit!
vlen-750x430
10
VLEN: Kallëzimet penale kundër Drin dhe Besian Ahmetit, dëshmi se nuk ka më të paprekshëm!
dj-lind
DJ LINDI po bën namin- erdhi me qetësi dhe po hyn në legjendë!
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit

Sport

Messi Yamal
“Fillimet e dy legjendave”, kur Messi mbante në krahë Yamal
IMG_1852
Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre
449458530_797077062572726_2017746085529832082_n
Ekipet me më së shumti tifozë në Euro 2024 – Shqipëria lë pas kombëtare të mëdha
449059413_1014848236674238_1554867321894721942_n
UEFA publikon fotot e tifozëve me shqiponjën “Kuq e Zi” të pikturuar në fytyrë
IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol

Magazina

oltagixhari_337386966_239807778411051_2133615743797028751_n
Olta përplaset ashpër me ndjekësit: Nuk e trajtoj veten si lopë
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
Screenshot-2024-07-22T095009.193
Arbenita bën dritë me fustanin plotë shkëlqim
collage-2-6-780x439-1-600x360-1
Rivale në Big Brother, Kaderi dhe Santiana tani shihen bashkë
collage-4-6-780x439-1-696x392
Ghetto Geasy dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti me këngë të re
Screenshot-6-18
Vajza e Blendi Fevziut diplomohet në Universitetin e Londrës dhe gazetari s’mund ta fshihte krenarinë
maxresdefault-1-1
Mahmut Ferati tregon kush i doli prej zemre
IMG_2341
Stresi pjesë e BBVK3? Reperi: ‘Kam marrë ftesë nga produksioni…’

Ekonomi

Diber-Restorant
Pas tridhjetë viteve në mërgim, Valon Maqellara kthehet në Dibër dhe hapi restorantin më të mirë në Maqedoni me specialitete italiane!
Vetura-tregu
Kostoja të mirëmbajtjes së veturave: Cilat janë markat më të shtrenjta dhe më të lira?
denar
Milioneri më i ri në Maqedoni është 9-vjeçar, më i moshuari 97-vjeçar
received_871315771069596
Platforma për Investime në Komunitet, mbështetur nga Albiz financuar nga BE

Tech - Auto

Shkolla Digjitale
Shkolla Digjitale ka shkëlqyer në garat prestigjioze të teknologjisë në të gjithë rajonin
WhatsApp
“Whatsapp” ka prezantuar një opsion për kërkim më të lehtë të bisedave
IMG_6561
TikTok me aplikacion të ri për postimin e fotove
IMG_6032
Golf shënon 50 vjetorin e prodhimit

Diaspora

Andi Demiri
Andi Demiri nga Tearca, ylli i ri shqiptar që shkëlqen në Lille!
Emin Azemi-shqiptaret zvicer
Pse deri më tash Ministria e arsimit nuk ka dërguar asnjë mësues shqiptarë në Zvicër
Swiss Franc As Swiss National Bank Says Currency Overvalued
Sa është paga mesatare në Zvicër dhe si dallon nëpër kantone
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
ceren ismet shehu
Ismeti, “i çmenduri”, i Cerenit
semundje psiqike-depresion
Një e treta e gjermanëve vuajnë nga sëmundjet psikike
smoking
Studimi: Lënia e duhanit ul në mënyrë drastike rrezikun e kancerit në çdo moshë
7 marsi
Bëhu ç'të duash, vetëm mësuese mos u bëj!
IMG_3905
Muaji i shenjtë i Ramazanit po afron, ja kur fillon agjërimi për myslimanët!
Blerim Destani-Noizy
Detajet e filmit të Blerim Destanit dhe Noizy-t, pjesëmarrës edhe Loredana e Blendi Fevziu
truri
Si ta kuptoni nëse keni tepricë hekuri – çfarë i ndodh trurit dhe organizmit

Delve into the realm of sophisticated allure with our exceptional Best Replica Watches, a harmonious fusion of traditional design and contemporary innovation. Uncover the zenith of accuracy with our elaborate Rolex Submariner Replica, the epitome of fine craftsmanship. Commemorate the essence of perpetual elegance with our distinguished replica watches, a paradigm of watchmaking excellence.

08-46-07-bebe-noga-960x640-1-750x430
Ndërron jetë një foshnje katërmuajshe në Bogdanci
453003502_792990406155910_3380075285291729837_n-800x600-1
Sllupçani po bëhet me stadium të ri, realizon ëndrrën e shumë gjeneratave
Toshkoski_Daciq
Serbia kërkon ekstradimin e ish ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
hristijanmickoski
Mickoski: Do të miratojmë kod të ri penal, por sipas standardeve evropiane, jo sipas nevojave të dikujt
htsbtfgsrf
A do të kthehet në Kosovë trupi i Faton Hajrizit? Ja çfarë thotë Daçiq
burgu-696x433
Qeveria e Maqedonisë ka ndryshuar të gjithë drejtorët nëpër burgje

DIASPORA