Uncategorized

Tetovë: Ndalohet nga policia pasi sulmoi nusen e djalit!

June 10, 2024, 09:06

Sektori për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme kanë privuar nga liria personin E.Z. i cili ishte denoncuar nga reja e tij për dhunë fizike. Policia punon në zbardhjen e rastit.

“Me datë 19.05.2024 në ora 20:10 në Departamentin e Policisë-Kamnjan, një grua 37-vjeçare nga një fshat i Tetovës ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj E.Z. Sipas raportit, rreth orës 20:00 në shtëpinë e tyre familjare, pas një debati të shkurtër, vjehrri dhe bashkëshorti i saj B.Z. kanë nisur një përleshje fizike dhe pasi ajo ka tentuar t’i ndajë, ai e ka sulmuar dhe e ka lënduar me një mjet të mprehtë. Personi E.Z. është paraqitur vetë në stacion policorë, ku është ndaluar dhe ndaj tij do të përgatitë kallëzim përkatës”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

IMG_0794
Albion Musliu, ylli i ri që po shkëlqen te Shkëndija
spanja
Trajneri i Spanjës për duelin ndaj Shqipërisë: Do t’u jap mundësi disa prej lojtarëve që kemi në stol
IMG_0727
Euro 2024/ Shqipëria arrin të barazojë kundër Kroacisë, rezultati 2-2
kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?

Më shumë nga kategoria

kroaci-shqiperi-mbyllet-pjesa-e-1-1024x585
Euro 2024 | Kroaci-Shqipëri 0-1, pjesë e parë spektakolare
kombetarja
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
bajrami
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
IMG_0385
Granit Xhaka: Kësaj radhe do të shkojmë në gjymsëfinale
Andi Demiri
Andi Demiri nga Tearca, ylli i ri shqiptar që shkëlqen në Lille!
Screenshot 2024-06-23 132935
Votohet qeveria e Maqedonisë së Veriut
IMG_0889
Përmbytet Spitali i Tetovës
FB8A93BE-69E3-4D97-914E-FC60DBE46085-1024x617
EVN do të ndërpret energjinë elektrike në Tetovë për shkak të rrezikut nga goditjet elektrike pas motit të keq
DE433DFE-8C6D-4421-9991-BB9A5E35D676-1024x593
Ndërroi jetë Isuf Kadriu, zëvendëskryeredaktori i TV ALSAT
IMG_0871
Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)
IMG_0851
Taravari: Prej sot s’ka votues dhe jovotues, por ka nënshtetas për të cilët do të punojmë maksimalisht dhe njësoj

DIASPORA