Ahmeti uron 8 Marsin: Kohërat kanë ndryshuar, sot gratë janë prijëse të çdo procesi progresiv për shoqërinë dhe vendin

Autori

Autori

Portali Tetova

March 8, 2024, 02:03

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar të gjitha zonjat me rastin e ditës ndërkombëtare të gruas.

Në urimin e tij në Facebook, Ahmeti shkuan se tashmë për gratë kohërat kanë ndryshuar dhe janë krijuar kushtet për progres shoqëror të tyre në çdo institucion të vendit dhe në çdo sferë të jetës.

Statusi i plotë:

Të dashura motra, nëna,
Në ditën ndërkombëtare që shënon kauzën tuaj të drejtë për barazi dhe respekt shoqëror, ju përcjell urimet e mia më të sinqerta për shëndet, mbarësi dhe suksese në çdo hap të jetës.
Dita e sotme le të jetë shkëndijë reflektimi për rolin tuaj jetik në zhvillimin e shoqërisë, mirëqenien e familjes dhe edukimin e brezave të rinj.
Kohërat kanë ndryshuar, tashmë janë krijuar të gjitha kushtet dhe hapësirat që ju të përjetësoni qëllimet progresive dhe të jeni prijëse të proceseve të përparimit në çdo institucion.
Do të vazhdoj të jem përjetë përkrahësi juaj në çdo sfidë të kohës.
Gëzuar 8 Marsin!

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA