Maqedoni

Arben Taravari uron festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Autori

Autori

Portali Tetova

April 9, 2024, 07:04

Kandidati për President nga radhët e VLEN, Arben Taravari, shpreh urimet më të sinqerta për të gjithë besimtarët myslimanë në prag të ditës të shenjtë të Fitër Bajramit.“Jemi në ditën e fundit të muajit të bekuar të Ramazanit, muajit të sakrificës dhe solidarizimit.

Shfrytëzoj rastin çdo besimtari mysliman ti uroj Festën e Bajramit. Dëshiroj që të kaloni momente dhe çaste sa më të mira me familjarët tuaj duke iu uruar shëndet, mbarësi dhe fat.”-citohet në urimin e Taravarit.Këtu keni edhe urimin me video të kandidatit për president, Arben Taravari.

Video:

https://www.facebook.com/share/v/nAz573qUsZD2uHLF/?mibextid=qi2Omg

Tetova1 në Youtube

Mos e humb

445782520_1377354552900236_3843992667959613945_n
VIDEO/ Emocionuese, u grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, ja si e pret Daku lajmin
IMG_9189
Milevski publikoi listën për ndeshjet kundër Kroacisë dhe Çekisë
IMG_8753
Tri ditë nga meçi spektakolar mes Furyt dhe Usyk, sa para do të fitojnë të shtunën?
aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë

Më shumë nga kategoria

aaaa
Tetova shpall kampionin – Shkëndija apo Struga Trim Lum?!
IMG_8074
Për herë të para sistemi “VAR” do të jetë aktiv në finalen e Kupës së Maqedonisë
IMG_7717
Distria Krasniqi, kampione e Evropës në xhudo
IMG_7672
Drejtori sportiv i Leverkusenit: Xhaka çelësi i suksesit, i jep zemër ekipit
IMG_9452
Një tërmet me intesitet 2.4 ballë dridhi Maqedoninë e Veriut
IMG_9448
Apasievi kundër Gashit, Mickoski: Apasievi nuk i’a vlen të komentohet!
IMG_9446
Ka filluar seanca konstituive në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut
Ali Ahmeti
A do ta votojë Ali Ahmeti propozimin që Afrim Gashi të bëhet kryetar i Kuvendit? 
menduh-thaci-1
A do ta votojë Afrim Gashin për kryetar Kuvendi? Flet Menduh Thaçi
afrimii-696x451
Afrim Gashi jep dorëheqje nga funksioni i kryetarit të Alternativës, pasi do ta udhëheq Kuvendin e RMV-së

DIASPORA