728 x 94

Arrestohen nëntë persona në Manastir, kapen duke vjedhur

Autori

Autori

Portali Tetova

March 11, 2024, 10:03

Me datë 10.03.2024 në ora 12:30 në fshatin Srpci i Poshtëm, Komuna e Mogillës, nga ana e punonjësve policorë nga SPB Manastir, janë privuar nga puna T.N.(35), B.J.(37), S.R.(20), A.R.(23), A.R.( 45), E.B.(32), D.D.(24), E.K.(24) të gjithë nga Prilepi dhe R.V.(61) nga fshati Mazuçishtë i Prilepit.

Ata janë kapur teksa po kryenin vjedhje në një objekt në “Pelagonia”.

“Prej tyre janë marrë automjeti i pasagjerëve “Volkswagen Vento” me targa të Prilepit, automjeti “Volkswagen Vento” me targa të Gostivarit dhe automjeti “Ford Transit” me targa të Gostivarit, i ngarkuar me disa sende në pronësi të ndërmarrjes “Pelagonia””.

“Objektet i janë kthyer pronarit dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj personave do të ngrihet kallëzimi përkatës”, thonë nga MPB Maqedoni.

300 x 250
300 x 250

Mos e humb

IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!

Më shumë nga kategoria

IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
IMG_6057
Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat
xhaka-1-2048x1365
Granit Xhaka, mbreti i pasimeve në Evropë
IMG_6034
Skandal në Maqedoni - 7 klube nën hetim për trukim të ndeshjeve!
IMG_5938
Florian Marku rikthehet në ring, tregon datën e meçit të madh
437316593_1120653039077359_3739465022112595957_n
Kasami nga Gostivari: BDI me polici kërcënojnë qytetarët – burgu është për kriminel, aty do të përfundojnë!
vlen-
VLEN: Tetova çdo ditë e më tepër ndjehet e pasigurt, rritet numri i krimeve dhe incidenteve
ilaz
Iljaz: Zyrat e TDP i kemi në sheshin Skënderbeu, asgjë kundër heroit shqiptar
muzike-5-1
Nxënësit e shkollës së muzikës shkëlqejnë në Garat Ndërkombëtare të Pianos
IMG_7429
VLEN hap edhe dy shtabe në Reçicë të Vogël, interesimi i jashtëzakonshëm i aktivistëve
IMG_7419
Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

DIASPORA