ASH: Zv. Kryeministri i parë me fjalorë të degraduar dhe botëkuptim të kalbur politik

Autori

Autori

Portali Tetova

March 11, 2024, 11:03

“Sipas Evropës, për të cilën BDI po na gënjen qe 20 vite, është joetike dhe gafë e madhe politike të ofendosh duke përdorur epitete raciste, veçanërisht kushtuar personave për të cilët dihet publikisht nacionaliteti i tyre.
Është edhe më raciste t’i ofendosh ata përmes përdorimit të epiteteve të etnive të ndryshme!
Ja pra kaq është niveli i tyre i kuptimit dhe perceptimit të “Evropës”.
Zv. Kryeministri i parë, me fjalorë të degraduar dhe botëkuptim të kalbur politik, bën demagogji për Evropën!”, kanw reaguar nga Aleanca për Shqiptarët.

Ky ishte postimi i Grubit që nxiti reagimin e ASH-së:


Hey MC Kresha
Po foli True story
Qaty t’majt te semafori
Money Heist ju hini njoni
Shuma afro nje milioni
Mos u alarmoni moni, se alarmi s’boni
200-inshet te verdha kallbllak i thirri minioni

Kënga Semafori me tekstin shumë të qëlluar iu dedikohet: Bill Rusit, Izet Afrikanit, Afrimi nuk e din as vet prej ku o se o habit, Arben Turkeminstanit, edhe njonit që s’ia din askush emrin, për krejt dashninë ❤️ dhe që mi sollën dhe dhuruan nga shoktë e tyre ruso-aziatiko-afrikan. A e dini atë, mungesa ime vërehet më shumë se prezenca juaj, unë edhe kur s’jam, ju më shihni n’ëndërr loqkomana, kiss e keni!”, kishte shkruar Grubi nga BDI.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero
arben-taravari-780x439
Reagon Taravari: BDI fitoi me vota joshqiptare, do t’u vijë fundi më 8 maj
Sela
Sela pas fitores së “Frontit Evropian”: Ia plotësuam Taravarit dëshirën për t’u kthyer në profesionin si mjek
davkova-2-780x470-1
Siljanovska: Ju siguroj, atë që premtoj në mënyrën time do ta realizoj

DIASPORA