Blerim Bexheti i përgjigjet Izet Mexhitit: Përgatisni letrën e urimit për fitoren e BDI-së

Autori

Autori

Portali Tetova

February 28, 2024, 01:02

Në një prononcim për TV21, Blerim Bexheti nga BDI komentoi deklaratat e sotme të kryetarit të Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti, i cili tha se në BDI ka garë për të dalë deputetë pasi eksponentët e kësaj partie kanë nevojë për imunitetin e deputetit. Blerim Bexheti i dërgon porosi Mexhitit që të bëhet gati për të festuar fitoren e BDI-së më 8 maj.

“Janë të vetëdijshëm që fitorja e thellë do të jetë e BDI-së. Kanë kohë deri më 8 maj të përgatisin letrën e urimit të fitores të Bashkimit Demokratik për Integrim”, tha Blerim Bexheti në bisedë telefonike me TV21.

Mos e humb

Robin-Krasniqi-po-rikthehet-ne-ring-do-te-boksoje-me-kete-date-Insajderi.org_-850x567
Krasniqi publikon pamje nga përgatitjet për meqin e 4 majit: Mezi pres të ju shoh sërish
IMG_6846
Robin Krasniqi do të ndeshet me portugezin Jorge Silva, kjo është data
Stadiumi-Bilall
I erdhi dita pritjes dy dekadëshe të tetovarëve dhe Ballistëve. Nesër prezantohet projekti i Stadiumit
bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”

Më shumë nga kategoria

bilall-kasami-stadium-768x432-1
Cila do jetë surpriza për tetovarët më 12 Prill
IMG_6568
Barazojnë Reali dhe City, do të vendoset gjithçka në “Etihad”
IMG_6555
Prezantimi i projektit për stadiumin e Tetovës/ Tribuna më e zjarrtë “Marshin Beqiri” do jetë aty!
IMG_6507
Liverpool organizoi iftar për tifozët – Ezani jehoi në “Anfield” (VIDEO)
Bujar Osmani
Bujar Osmani: Faleminderit mbi 120,000 herë!
Zgjedhjet-2024
KSHZ publikon rezultatet e 99.03 % të votave, ja si qëndrojnë kandidatët për President
pendarovski-Davkova
Davkova dhe Pendarovski përballen në rundin e dytë
artan-grubi-1024x527-1.jpg (1)
Grubi i kërkoi dorëheqje Taravarit, Kasamit, Mexhitit dhe Blerim Sejdiut por jo Nuhi Nezirit
ali-ahmeti-2-750x430
Ahmeti: E përmbyllëm këtë kapitull me një fitore të madhe, i them opozitës bëj kujdes më 8 maj!
pendaorvski
Pendarovski: Vazhdojmë garën, nesër fillojmë nga zero

DIASPORA