Franga
20 vjeçari shqiptar mashtron dy homoseksualë në Zvicër, ua vodhi 1.2 milion
Emin Azemi-shqiptaret zvicer
Pse deri më tash Ministria e arsimit nuk ka dërguar asnjë mësues shqiptarë në Zvicër
Swiss Franc As Swiss National Bank Says Currency Overvalued
Sa është paga mesatare në Zvicër dhe si dallon nëpër kantone
Burek King1
“Burek King” i dy kërçovarëve në Zvicër, “në luftë” me kolosin “Burger King
Zvicer-shqiperi
Mediumi zviceran: 285 mijë njerëz në Zvicër flasin shqip në shtëpi
Franga
20 vjeçari shqiptar mashtron dy homoseksualë në Zvicër, ua vodhi 1.2 milion

Trend

...
Screenshot_11-1-780x470-1-696x419
Toshkovski: Kjo që po ndodh nëpër burgje është turp për Maqedoninë
stadiumi-i-tetoves-1130x635-1-696x391
Komuna e Tetovës pret lejen e ndërtimit që të fillojnë punët për ndërtimin e stadiumit të ri
Screenshot-11-26
Futbollisti i Interit fejohet me modelen nga Gjakova
wefgwegwfeweg
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë, thonë nga MPB
Screenshot-23-696x436
Një 26-vjeçar dyshohet se tentoi ta vriste kryetarin e komunës së Haraçinës
izetmexhitilajm-696x473
Mexhiti: Kalojmë në veprim kundër kumarit!

DIASPORA