IMG_7977
Buzhala: Shtetet aleate, po e mbeshtesin koalicionin VMRO – VLEN!
Screenshot-18-7
U akuzua se u financua nga Serbia – Hoxha Fadil Musliu tregon kush e ndërtoi Xhaminë në Mati 1 në Prishtinë
juki-696x382
Konjufca: Serbia të ndëshkohet, ekziston rreziku i përsëritjes së sulmit terrorist
mergimtari-zvicer-696x385
Mërgimtari nga Kosova i martuar me zvicerane: Babai i saj më dha 1 milion euro
tiktok-1
Kosova ndalon TikTokun në institucionet publike
449314053_875400727958964_7992158351034565352_n-850x567
Arrijnë në Kosovë grupi i katërt i haxhilerëve
Screenshot-113
Sot Kurti përballë Vuçiqit pas më shumë se 9 muajsh
Screenshot_21-1
Shpëtohen dy pushueset nga Kosova në plazhin e Shëngjinit
Kurti-VV-Vetevendosje66-850x567
Kryeministri Kurti sot në Hamburg në mbështetje të kombëtares shqiptare
Kosov-shqiperi
Rriten këmbimet tregtare Kosovë-Shqipëri, bien importet nga Serbia për rreth 70 %
IMG_0412-800x534
Kurti ndahet baras në shah me mjeshtrin i cili e mposhti Kasparovin

Trend

Screenshot-18-7
U akuzua se u financua nga Serbia – Hoxha Fadil Musliu tregon kush e ndërtoi Xhaminë në Mati 1 në Prishtinë
parking tetove
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkimit zonal
Autobuset_udhetaret-780x470
Shoferët e linjave private: Nëse nuk ndërmerren masa, do të ndërpresim qarkullimin
tetova
Më 16 korrik nis “Vera kulturore” në Tetovë, do të zgjas deri në fund të muajit
450077920_1068184731411565_2603837634158987256_n
Ministri i Ekonomise, Besar Durmishi takim pune me ambasadorin e Francës në RMV
Moti_temperatura_larte-730x470-1
Moti i ngrohtë, Qeveria me vendim: Lirohen nga puna gratë shtatzëna dhe të moshuarit
qeveria
Së shpejti do të zgjidhet eshaloni i dytë në Qeveri, zëvendësministrat tashmë dihen, presin votimin në seancë

DIASPORA