received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Ylber-Amir Dalipi
Ndryshime në SPB-në e Tetovës, shkon Amir Dalipi vjen Ylber Halili
dj-lind
DJ LINDI po bën namin- erdhi me qetësi dhe po hyn në legjendë!
Ejup Alimi-Ismet Guri
Ejup Alimi dhe Ismet Guri dënohen me 3 vite e gjashtë muaj burg
kovacevski-merko
LSDM vazhdon ta mbështesë Merkon në Strugë
Fatmir Mexhiti
Ministri Mexhiti konfirmon dorëheqjen e Pëllumb Velës, tregon arsyen
Aleksandar Shallenberg1
Maqedonia rrezikon izolimin nëse nuk i pranon ndryshimet kushtetuese, thotë kryediplomati austriak
veshje-strug
Komuna e Strugës ndalon ecjen me veshje plazhi nëpër qytet
karroce-kafe
Paguaj një kafe dhe ndihmo në blerjen e një karroce për personat me aftësi të kufizuara (video)
nxeht
Vala e të nxehtit mbërrin në Europë, vapë ekstreme na pret këto ditë, temperaturat mbi 40°C

Trend

received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
received_3518041755177943
Miratohet plani urbanistik për fshatin Xhepçisht
Испис за лого на ДЛ
Vetëm Lotaria shtetërore mund të garantojë organizim të lojërave të fatit me përgjegjësi dhe të kontrolluara
96C1CD6B-2DF6-4C46-A134-B0A5E8B32562-1152x1536.jpeg
Kasami në varrimin e policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit më të ri të kombit
FB_IMG_1695306813017
Kasami e Destani takohen, ja çka biseduan
IMG-20230920-WA0002
Skandali Eurovia, opozita shqiptare parashtron kallëzim ndaj BDI-së për korrupsion
abdush demiri
Demiri: Taravari të qartësojë pozicionin e tij, ne mbetemi të hapur për bashkëpunim opozitar

DIASPORA