fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9224
Rivotimet: Fatmire Isaku humbi mandatin, Imërlije Saliu deputete e re
wfewfefWF
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9213
Deputeti i 8 i VLEN-it në Njësinë e Gjashtë Zgjedhore, Mexhiti: E konfirmon legjitimitetin tonë tek shqiptarët
IMG_9202
Adnan Azizi bëhet deputet, VLEN tani ka 14 kurse Fronti 18
IMG_9187
Përfundon rivotimi në Llërc të Zhelinës, pas pak priten rezultatet
KOVACEVSKI-1-696x447
Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së
IMG_9193
KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim
IMG_9192
Ramiz Merko u paraqit në gjykatë
IMG_9190
Ja cilët resorë do t’i takojnë VLEN-it në Qeverinë e re!

Trend

Zgjedhjet-ne-Maqedoni-780x439-1-696x392 (1)
Rivotim në shtatë vendvotime në Maqedoni, sot votojnë të sëmurët dhe të burgosurit
memeti-960x599-1-780x470-1-696x419
Ndalohet edhe Ixhet Memeti, anëtar i Këshillit të Prokurorëve Publik?!
memeti-960x599-1-780x470-1-696x419
Sipas TV Telma: Ndalohet edhe Ixhet Memeti, anëtar i Këshillit të Prokurorëve Publikë
IMG_9118
Milloshoski: Pas negociatave me VLEN-in për formimin e qeverisë, do të hapet mundësia për bisedime me ZNAM-in
supermarketet-800x445
LSM: Mbi 60 mijë denarë shporta minimale sindikale në Maqedoninë e Veriut
IMG_9224
Rivotimet: Fatmire Isaku humbi mandatin, Imërlije Saliu deputete e re
wfewfefWF
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
fronti-vlen-800x345
VLEN-i shkon në 14 deputetë, Fronti Evropian bie në 18
IMG_9213
Deputeti i 8 i VLEN-it në Njësinë e Gjashtë Zgjedhore, Mexhiti: E konfirmon legjitimitetin tonë tek shqiptarët
IMG_9202
Adnan Azizi bëhet deputet, VLEN tani ka 14 kurse Fronti 18
IMG_9194
Halil Kastrati nderohet me “Çmimin e Mirësisë” nga Erdogan

DIASPORA