Çifti fotografon “diskun fluturues” gjatë udhët...

Çifti fotografon “diskun fluturues” gjatë udhëtimit: Duhej ta shihje për ta besuar (FOTO)

Autori

Autori

Portali Tetova

February 9, 2024, 09:02

Një çift të moshuarish pretendojnë se kanë parë një objekt fluturues të paidentifikuar javën e kaluar ndërsa po fotografonin zogjtë në një pemë rreth San Pedro de Colalao, në anën veriore të vendit.

“I thashë burrit tim, ‘Shiko, këtu po fluturon një zog i zi’,” tha Rina Juárez për Jam Press.

“Pastaj im shoq tha: “Nuk është zog, është një disk fluturues”.

Juárez ishte në gjendje të shkrepte foto të objektit në formë ovale ndërsa po shkonte drejt disa maleve.

“Vura re se ishte në të njëjtën lartësi me kabllot e rrymës, por më pas e pashë të shkonte gjithnjë e më lart,” kujton ajo.

Ajo ua tregoi fotot nipërve të saj, të cilët ishin “të mahnitur” nga imazhet dhe tregimi i saj i pushimeve.

“Më duhej ta shihja këtë në jetën time”, shtoi Juárez. “Duhej ta shihje për ta besuar.”

Mos e humb

IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
dhunoi
​Dyshohet se dhunoi një vajzë shqiptare, caktohet seanca vendimtare për Robinhon
received_929338498785251
Atletikë: Tetovari Aldin Ademi i KA Studenti , fitues në hedhjen e shtizës
IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)

Më shumë nga kategoria

IMG_4443
“Vëllai im”, Khabibi publikon fotografi me Ilir Latifin
IMG_4086
Granit Xhaka mashtroi të gjithë me festimin e tij, bëri sikur u lëndua pasi shënoi supergol (VIDEO)
IMG_3476
Pirati kosovar ia fiton ndeshjen Mallorcas në frymën e fundit
IMG_3456
Fiton dy të arta në Stamboll, Luiza Gega kampione e Ballkanit
IMG_3447
Xhaka dhe Leverkuseni vazhdojnë pa humbje, mposhtin Bayern Munichun në “BayArena”
IMG_3389
Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon
IMG_3335
Mustaf Rexhepi, magjistari i gjeneratës 2012 te Shkëndija
IMG_3327
Shqipëria mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve
IMG_4666
Gashi: “Me qenë si Ali Ahmeti, e kisha lënë politikën dhe ju kisha thënë – hallall ju qoftë”
IMG_4665
Turqia goditet nga një tërmet
IMG_4664
Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport
IMG_4663
Kristjan Asllani shënon gol të mrekullueshëm në Serie A
IMG_4662
Shkolla e Vizbegut assesi të hapet/ Drejtori u emërua, por nuk përgjigjet
IMG_4661
Big Mama: “Hera e parë në 23 vite karriere që nderohet puna ime si artiste nga kryetari i Komunës së Tetovës”

DIASPORA